O naszej Firmie

Na wykonane roboty udzielamy 5 LAT GWARANCJI
I RĘKOJMI OD DATY ZAKOŃCZENIA ROBÓT

Rozliczenia za wykonane roboty proponujemy realizować etapowo po zakończeniu zadania płatne przelewem w terminie

30 dni od daty zakończenia etapu robót.

Krótka charakterystyka firmy

Jesteśmy Firmą Usługową specjalizującą się w instalacjach sanitarnych dla inwestycji domowych oraz przemysłowych w zakresie: instalacji wodno – kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych, instalacji ppoż., instalacji solarnych (kolektory słoneczne), przyłączy: wodociągowych, kanalizacyjnych i przyłączy gazowych.

Działamy na rynku od 1988 roku wykonując w tym czasie wiele instalacji przemysłowych jak i indywidualnym odbiorcom w najnowszych systemach dostępnych na Polskim rynku w danym okresie.

Biorąc pod uwagę doświadczenie naszej Firmy w wykonawstwie robót instalatorskich gwarantujemy Państwu wysoką jakość robót i długoletnie zadowolenie z wyboru naszej oferty. Gwarantujemy niezawodność i trwałość wykonanych instalacji sanitarnych.

Współpracujemy z najlepszymi producentami branży cieplnej oferującymi grzejniki, kotły gazowe oraz instalacje sanitarne wysokiej jakości.

Wizualną oceną naszych robót są instalacje wewnętrzne jak i sieci wraz z uzbrojeniem terenu i robotami towarzyszącymi – zobacz nasze realizacje.

 

Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt w całości własny do wykonawstwa robót W/w.

W przypadku zaistnienia potrzeby udzielimy komisji przetargowej wszelkich dodatkowych informacji dotyczących naszej firmy.

Ponadto należymy do wąskiego grona firm, które same zajmują się przygotowaniem kosztorysów pod realizacje dla klientów. W ramach tej usługi przygotowujemy szczegółową listę dla wyceny oraz protokoły w przypadku dofinansowania projektu z UE.

Od 2016 roku do chwili obecnej firma INST-PUL działa również jako Spółka cywilna.

Od 2017 roku Spółka prowadzi w Powroźniku sklep hydrauliczny.

Obecnie firmą zarządza  Krzysztof Pulit.

 

Skontaktuj się z nami Kliknij tutaj